Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Tábor možná postoupí! 

Ano je to skutečně tak! Hokejový oddíl města Tábora v této sézoně tedy sezóně 2008/09 velmi statečně bojuje o postup do druhé nejvyšší národní hokejové soutěže s názvem 1. hokejová liga.

Ale vraťme se na začátek této již tak úspěšné sezóny. Tehdy se totiž nikdy neodvažoval předpovídat kam až se tým vedení trenerém Pařízkem ''prodre''. Mnozí pasovali na favority v Jižních Čechách spíše týmy Písku, či Vajgaru Jindřichův Hradec. Tábor po zkušenostech z minulých let kdy se umisťoval ve středu tabulky druhé ligy a pravidelně vypadával hned v 1. kole PLAY OFF byl spíše outsider. Ovšem jak tomu již bývá, tak právě tento ''husický'' černý kůň soutěže pomalu, ale jistě dral kolo za kolem, bod po bodu v tabulce výš a výš. A aby toho nebylo ''na hlavu'' táborských soků málo, tak Tábor posílili takoví hráči jako Zelenka, Vomela, Gajda, Kratzer aj. Tito pak spolu s podporou skvělých fanoušků, kterých se v hledišti Zimního stadionu na Pražském sídlišti objevovalo čím dál tím více s cílem pivzbudit svůj již tak ''rozjetý'' celek. A skutečně co by v ''předsezóních'' předpovědích očekával jen málokdo se nakonec po 38 utkáních stalo realitou. Kohouti po těchto ''bojích'' utržili nejen nesčetně ran z osobních soubojů, ale i pěknou dávku bodů. Konkrétně za základní část získali 84 bodů a poměrně suverénně opanovali svou západní skupinu 2. ligy, před druhým Milevskem.

Po základní části se tedy Kohouti i celý Tábor mohl s nadějí i nervozitou těšit na následující boje v Play Off. Zde jako vítěz své skupiny narazili na nejhoršího z postupujících, tedy na Kolín. Přes ten postoupili v nejkratším možném termínu, tedy vyhráli obě potřebná utkání k postupu. A už v 1. kole nečekaně HCT odpadl velký konkurent v boji o postup do vyšší ligy, tým Písku.

A po vcelku pohodlném postupu, čekal na naše borce posílené o hráče extraligových Budějovic Tomáše Mertla dalšší soupeř. Nebyl jím nikdy jiný než celek Litoměřic, který tak senzačněě vyřadil HC Písek. Ovšem na Tábor byl již krátký a Kohouti postoupili opět ''bez ztráty kytičky'' do dalšího kola. Tam už je čekal regionální sok z Jindřichova Hradce. Vyhrocené derby si v Táboře nenechalo ujít přes 2 tisícovky diváků, kteří nakonec po bitvě viděli další vítezství svých ''hokejek''. Všichni tedy s očekáváním čekali na ''venkovní'' duel ve stánku Vajgaru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Arrive at Your Blood Stress Checked

(Aphipitureausa, 8. 10. 2018 9:10)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/viagra-et-cialis-pas-cher/

Blood inducement - If you want know more

(AZerlypepype, 30. 7. 2018 11:42)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-sans-ordonnance-au-maroc/